Menu

Ubytování

Ubytování Jizerské hory, penzion v Bedřichově

Penzion Uko Vám nabízí ubytování v Jizerských horách, ve 3 sousedících samostatných objektech (každý s max. kapacitou 25 lůžek a různě velkými pokoji) a restaurací. Během Vašeho ubytování Vám Jizerské hory nabízí mnoho možností vyžití: výlety do hor a okolí Bedřichova a Liberce, cykloturistiku, koupání, zimní lyžování v Jizerských horách. Ubytování v našem penzionu v Bedřichově Vám poskytne potřebné zázemí během letní i zimní dovolené.

Rodinná dovolená v ČR, ubytování s dětmi

Prožijte dovolenou s Vašimi dětmi v krásném a čistém prostředí Jizerských hor. Penzion Uko je ideálním místem pro ubytování s dětmi, i těmi nejmenšími. Velká pečlivě upravovaná zahrada s terasami, skalkami a dětským hřištěm Vám umožní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí s možností sportovního vyžití. Pro Vaše děti je připraveno dětské hřiště se kluzavkami a houpačkami umístěné na velké pískové ploše a zahradní bazén. Jizerské hory nabízí množství lyžařských středisek, kde naleznete lyžařskou školu i půjčovnu lyžařského vybavení. Okolí Bedřichova nabízí mnoho možností vyžití a výletů s dětmi po celý rok.

Dovolená s dětmi v Jizerských horách

Penzion Uko je tvořen 3 samostatnými stejné objekty, umístěnými v těsném sousedství, s celkovou max. kapacitou 3 x 25 lůžek. V každém objektu jsou různé typy pokojů:

Všechny pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva: manželské dvojlůžko s nočními stolky, šatní skříní, TV/SAT. Součástí každého pokoje je samostatná koupelna se sprchou a WC. Mezonetové pokoje mají 2 oddělené ložnice, hlavní pokoj má manželské dvojlůžko, TV/SAT a sociální zařízení, z tohoto pokoje vedou do druhé podkrovní místnosti (se 2-5 lůžky) dřevěné schůdky. Tato studia jsou ideální pro rodiny s dětmi, ale z bezpečnostních důvodů staršími 6 let!
Ve všech pokojích a i v celém areálu je bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi síť).

Vybavení penzionu

V přízemí každého objektu je kompletně vybavená kuchyňka, velká společenská místnost s barem, pohodlnou sedací soupravou k příjemnému posezení u velkoplošné TV s digitálním satelitním příjmem a DVD.

Jeden objekt je též vybaven saunou s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou.

Všechny 3 budovy penzionu se nacházejí uprostřed krásné zahrady se skalkami. V letních měsících je možné posezení pod pergolou u otevřeného ohniště a zahradního grilu, nebo na šachové terase. Pro hosty je též k dispozici venkovní bazén 6x3 m se zastřešením a ohřevem vody pomocí tepelného čerpadla (v provozu dle počasí květen-září).

Na zahradě penzionu je velké dětské hřiště s houpačkami a klouzačkami, umístěné na velké pískové ploše.

Wellness

 

Dopřejte si uvolnění v našem novém wellnessu, které je v provozu od listopadu 2011. Wellness je pouze pro hosty našeho penzionu a je v ceně u pobytů delších než jsou 2 noci.

Wellness penzionu Uko nabízí kromě krytého bazénu s protiproudem a se slanou vodou také brouzdalliště, whirlpool, 3 různé sauny (klasická finská, bylinková a solná lázeň), ochlazovací bazének a odpočívárna.

Více informací na stránkách: Penzion Uko

Penzion Uko

Restaurace Bedřichov, Jizerské hory, Liberec, Jablonec
Radka Kapias
tel.:  +420 602 438 579 (O2)
        +420 734 684 666 (T-Mobile)
e-mail: recepce@uko.cz

Žaneta Bartelová a Simona Ptáčková, rezervace ubytování

tel.:  +420 734 684 666

e-mail: recepce@uko.cz

fotogalerie
Penzion Uko - letní foto penzionu
Penzion Uko - dětské hřiště
Penzion Uko - romantika na horách


Kontakt
Penzion UKO Bedřichov 300
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Česká republika
Rezervace ubytování
Žaneta Podhradská, Simona Ptáčková
Provozní doba recepce
Po - Ne 8:00-18:00
Ocenění
Kvalitní a moderní kojenecké oblečení a těhotenská móda pro maminku. Krasná pyžama a župany pro děti i dospělé. Nakupujte online v nákupní galerii I-obchodak.cz. Penziony, chalupy k pronajmutí a další nabídka ubytování v Jizerských horách s přímými kontakty. Copyright © 2008 - 2019 Tvorba webových stránek Liberec, Penzion-uko.cz, Wellness-uko.cz, Pension-uko.de, Sitemap